Axoft

Американська компанія SolarWinds купила ізраїльський стартап Samanage

SolarWinds, провідний постачальник потужного і доступного програмного забезпечення для управління ІТ, оголосив про підписання угоди про придбання Samanage.

За останні 7 років Samanage створила міцний, шановний продукт, орієнтований на клієнтів, який добре узгоджується з місією SolarWinds і прихильністю спільноті професіоналів в області технологій.

SolarWinds планує додати продукти Samanage в свій портфель продуктів для управління ІТ-операціями, починаючи з другого кварталу 2019 року. Пропозиція на основі SaaS доповнить локальні продукти, які компанія пропонує сьогодні, для задоволення потреб ІТ-організацій на підприємствах будь-якого масштабу – від малого і середнього бізнесу до великих підприємств.

Вартість стартапу Samanage склала $ 350 млн. Samanage – перша ізраїльська компанія, яку придбав SolarWinds. Очікується, що американська фірма створить на основі Samanage свій перший центр технічних розробок в Ізраїлі.

Що стосується компанії Samanage, то вона була заснована в 2007 році і її генеральним директором є Дорон Гордон. Стартап до того моменту залучив як інвестицій 69 мільйонів доларів. Основними інвесторами компанії є Salesforce, інвестиційний фонд Morgan Stanley’s, Gemini, Vintage і Marker. У компанії працюють 200 чоловік.

Про SolarWinds

SolarWinds є провідним постачальником потужного і доступного програмного забезпечення для управління ІТ-інфраструктурою. Продукти SolarWinds надають організаціям в усьому світі, незалежно від типу, розміру або складності ІТ-інфраструктури, можливість моніторингу і управління продуктивністю їх ІТ-середовищ, будь то локально, в хмарі або в гібридних моделях.

З питань придбання рішень SolarWinds можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції