Axoft

ActiveSync for MDaemon

ActiveSync for MDaemon

Це модуль, який забезпечує синхронізацію даних за замовчуванням в задачах, календарях, контактах і електронної пошти користувачів з сервером MDaemon, обліковими записами WorldClient (поштовий web-клієнт MDaemon) або Outlook (за допомогою плагіна Outlook Connector) і мобільними записами, що підтримують ActiveSync.

Модуль ActiveSync for MDaemon встановлюється разом з сервером MDaemon Email Server, але ліцензується окремо. ActiveSync можна включити за допомогою прапорця в розділі «Налаштування | Управління мобільними пристроями | Меню ActiveSync.

Основні функції ActiveSync for MDaemon:

◊Відсутність необхідності в установці і супроводі проміжного сервера.

◊Пряме підключення між мобільним пристроєм і сервером, що дозволяє уникати передач інформації через сторонню мережу і пов’язаних з ними ризиків простоїв і порушення безпеки.

◊Можливість повністю контролювати дотримання IT-політик.

Інші можливості продукту ActiveSync for MDaemon включають в себе настройку політик для доступу пристроїв, віддалене стирання даних, автоматичне виявлення пристроїв, синхронізацію безлічі папок, глобальний пошук адрес, зашифровані передачі по протоколу SSL, створення білих і чорних списків пристроїв, відключення від неактивних пристроїв і контроль використання протоколів для пристроїв.

Відмінні характеристики ActiveSync for MDaemon

ActiveSync for MDaemon забезпечує найвищий рівень інтеграції з новітніми мобільними пристроями, включаючи iPhone / iPad, BlackBerry, Android і Windows Mobile / Windows Phone, і є доступним для більшості мобільних платформ. Рішення дозволяє мінімізувати обсяг даних, переданих по мобільній мережі.

Як налаштувати ActiveSync for MDaemon ↵