Axoft

Active Directory products

ADManager Plus

Це простий і зручний у використанні рішення для управління та звітності Windows Active Directory (AD), яке допомагає адміністраторам AD і технічним фахівцям служби підтримки в повсякденній діяльності. Завдяки централізованому і інтуїтивно зрозумілому веб-графічному інтерфейсу програмне забезпечення обробляє безліч складних завдань, таких як масове управління обліковими записами користувачів і іншими об’єктами AD, делегує доступ на основі ролей зі спеціалістами служби підтримки і створює вичерпний список звітів AD, деякі з яких які є істотним вимогою для проведення перевірок відповідності. Цей інструмент Active Directory також пропонує мобільні додатки для AD, які дозволяють адміністраторам і технічним фахівцям AD виконувати важливі завдання управління користувачами, перебуваючи на ходу, прямо зі своїх мобільних пристроїв.

Які проблеми він вирішує?

◊Виключає повторювані, рутинні і складні завдання, пов’язані з управлінням AD.

◊Автоматизує рутинні операції управління та звітності AD.

◊Полегшує створення, модифікацію, управління і видалення об’єктів AD навалом.

◊Надає можливості управління користувачами AD в своїх мобільних додатках.

◊Виступає в якості найважливішого ресурсу в ході перевірок дотримання для правил, як SOX, HIPAA і т. н.

Безкоштовна пробна версія ↵

ADAudit Plus

Ефективне рішення для проведення аудиту та формування звітності Active Directory на web-основі. Використовуючи ADAudit Plus, адміністратори можуть проводити аудит, відстежувати всі зміни в Active Directory Windows і визначати, хто і коли вніс конкретні зміни. ADAudit Plus дозволяє проводити аудит і формувати звітність змін Active Directory по користувачах, комп’ютерів, груп, політикам доменів і активності входу в систему з центральної мережевий консолі. Комплексні звіти в ADAudit Plus зрозумілі навіть технічно не підготовленим користувачам і можуть експортуватися в XLS, HTML, PDF і CSV формати з можливістю друку.

Можливості ManageEngine ADAudit Plus:

◊Перегляд докладних звітів про адміністративні зміни і події входу в Active Directory.

◊Налаштування правил фільтрації і розсилки повідомлень про певні зміни об’єктів Active Directory.

◊Можливість відстежувати зміни в Active Directory Windows і визначати, хто, коли і які саме зміни вніс.

◊Отримання повідомлень про події, що відбулися на поштову скриньку.

◊Можливість отримання всієї історії змін Active Directory і об’єктів групової політики.

◊Організація даних та ведення архіву подій для потреб служб безпеки та аудиту.

◊Аудит входу / виходу в середу сервера Microsoft.

◊Централізований аудит структури папок і файлів Windows Server і розмежування прав доступу до них в режимі реального часу.

◊Моніторинг успішних / невдалих змін файлів з попередньо налаштованими звітами і можливістю відправлення повідомлень по електронній пошті.

Безкоштовна пробна версія ↵

ADAudit Plus

Це розширений інструмент Office 365, який використовується для звітності, управління, моніторингу, аудиту та створення попереджень про важливі діях. Завдяки зручному інтерфейсу ви можете легко управляти Exchange Online, Azure Active Directory, Skype для бізнесу, OneDrive для бізнесу, командами Microsoft і іншими службами Office 365 з одного місця.

O365 Manager Plus надає вичерпні попередньо сконфігуровані звіти в Office 365 і допомагає вам виконувати складні завдання, включаючи масове управління користувачами, управління масовим поштовою скринькою, безпечне делегування і т. Д Цілодобово контролювати служби Office 365 і отримувати миттєві повідомлення по електронній пошті про відключення служби . O365 Manager Plus спрощує управління дотриманням з вбудованими звітами про відповідність і пропонує розширені функції аудиту та оповіщення, щоб забезпечити безпечну настройку Office 365.

Безкоштовна пробна версія ↵

 

Придбати Active Directory products можна зв’язавшись з Відділом продажів і розвитку AXOFT Україна, зателефонувавши за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua